Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "LTP Texdan"
More about company »

Siuvinių konstruktorius/ė

Kėdainiai - UAB "LTP Texdan"

Darbo pobūdis

  • Minkštų baldų naujų modelių siuvinių konstravimas “AccuMark“ programa.
  • Esamų modelių konstrukcijų koregavimas ir paleidimas į gamybą.
  • Dalyvavimas gamyboje gaminant pavyzdžius.

Reikalavimai

  • Siuvimo technologijų ir konstravimo išmanymas.
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir dalintis savo patirtimi.
  • Kūrybiškumas, greita orientacija.
  • Noras mokytis/tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą perspektyvioje ir modernioje danų kapitalo įmonėje.
  • Demokratišką aplinką, geras darbo sąlygas, draugiškus bei profesionalius kolegas.
  • Kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą.
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

UAB "LTP Texdan" - traptautinio kapitalo įmonė, gaminanti baldus.
Informacija apie UAB "LTP Texdan"
707 €
Vid. atlyginimas bruto
554
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Kristina Kildienė