Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab
More about company »

SKAITMENINĖS KOMUNIKACIJOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - Talent Lab

Darbo pobūdis:

  • Klientų konkurencinės aplinkos analizė;
  • Komunikacijos skaitmeninėje erdvėje strategijų ruošimas ir įgyvendinimas;
  • Naujų produktų bei paslaugų įvedimo į rinką planų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Komandos koordinavimas - užduočių delegavimas dizaineriams, analitikams, programuotojams;
  • Projektų rezultatų sekimas ir koordinavimas, kad būtų pasiekti kliento iškelti tikslai.

Reikalavimai:

  • Bent 2 metų sėkminga patirtis dirbant media / WEB development / PR / kūrybinėje agentūroje;
  • Patirtis su Google Analytics, Facebook Insights, Adform ar pan. sistemomis;
  • Puikios projektų biudžeto nustatymo ir valdymo žinios bei patirtis;
  • Darbų delegavimo, prioritetų paskirstymo ir projektinės komandos valdymo patirtis;
  • Analitinis mąstymas;
  • Puikūs planavimo įgūdžiai ir savarankiškumas;
  • Geri prezentaciniai įgūdžiai;
  • Motyvacija gilintis į naujausias WEB tendencijas bei inovacijas.

Mūsų klientas jums siūlo:

  • Darbą su lyderiaujančiais prekiniais ženklais Lietuvoje;
  • Motyvuotą ir profesionalią komandą, pasirengusią įgyvendinti aukščiausius tikslus;
  • Mokymus, konferencijas;
  • Motyvuojantį atlygį bei priedus.
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – interneto technologijų ir rinkodaros sprendimų įmonė. Šiuo metu kompanija prie savo komandos Vilniuje kviečia prisijungti – skaitmeninės komunikacijos projektų vadovą (-ę)! Jei atitinkate keliamus reikalavimus kviečiame prisijungti!

Daugiau informacijos rasite