Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Skaitmeninis jausmas"
More about company »

Skaitmeninės komunikacijos projektų vadovė (-as)

Iki 1200 Eur
Vilnius - UAB "Skaitmeninis jausmas"

Darbo pobūdis

  • Klientų konkurencinės aplinkos analizė
  • Komunikacijos skaitmeninėje erdvėje strategijų ruošimas ir įgyvendinimas
  • Naujų produktų bei paslaugų įvedimo į rinką planų kūrimas ir įgyvendinimas
  • Komandos koordinavimas, kad būtų pasiekti kliento iškelti tikslai

Reikalavimai

  • Sėkminga patirtis dirbant media / WEB development / PR / kūrybinėje agentūroje projektų vadovo pozicijoje bent 1 metus
  • Analitinis mastymas
  • Patirtis su Google analytics, Facebook insights, Adform ar pan sistemomis
  • Puikios projektų biudžeto nustatymo ir valdymo žinios bei patirtis
  • Darbų delegavimo, prioritetų skirstymo ir projektinės komandos valdymo patirtis
  • Puikūs planavimo įgūdžiai ir savarankiškumas
  • Motyvacija gilintis į naujausias WEB tendencijas bei inovacijas
  • Geri prezentaciniai įgūdžiai

Mes jums siūlome

  • Darbą su lyderiaujančiais prekiniais ženklais Lietuvoje
  • Motyvuotą ir profesionalią komandą, pasirengusią įgyvendinti aukščiausius tikslus
  • Mokymus, konferencijas
  • Motyvuojantį atlygį bei priedus

Atlyginimas

Iki 1200 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

DigitalSense yra greitai auganti skaitmeninės komunikacijos agentūra, kuri dirba su lyderiaujančiais prekiniais ženklais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Šiuo metu ieškome
  • patyrusios (-io) socialinių medijų projektų vadovės (-o)
  • web dizainerės (-io)
  • skaitmeninės komunikacijos projektų vadovės (-o)
  • Senior Full-stack developer - Team lead
  • Digital media planuotojas - analitikas (Google Adwords, Facebook...)

Daugiau informacijos apie mus www.digitalsense.lt
Informacija apie UAB "Skaitmeninis jausmas"
1077 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Sigitas Jonikas