PERSONALO AKADEMIJA

SKAITMENINĖS KOMUNIKACIJOS SPECIALISTO (-ĖS) (Tarptautinis media agentūros tinklas_Garsūs Globalūs ir Lietuvos prekiniai ženklai)

1600-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Skaitmeninės komunikacijos kampanijų planavimas, įgyvendinimas ir analizė;
  • Reklamos pirkimo platformų valdymas (Google Ads, Facebook, Adform ir kt.);
  • Tinklapių analizės įrankių naudojimas;
  • Bendravimas su media kanalais ir partneriais;
  • Ataskaitų ir įžvalgų ruošimas bei analitinis vertinimas;
  • Profesinių įgūdžių lavinimas sertifikuotų bendradarbių komandose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkminga darbo patirtis skaitmeninės komunikacijos srityje (Facebook, Google Ads);
  • Google Ads, Facebook, Adform sertifikatų turėjimas - didelis privalumas;
  • Noras tobulėti profesinėje veikloje - mokytis ir laikyti Google Ads, Facebook, Adform egzaminus kompanijos sąskaita;
  • Geros anglų kalbos žinios.

  • 1600-1800 eurų/mėn. neto atlyginimą, priklausantį nuo patirties;
  • Profesinius Google Ads, Facebook, Adform mokymus ir egzaminų laikymą įmonės lėšomis;
  • Galimybę įgyvendinti idėjas, prisidėti prie įdomių tarptautinių skaitmeninės media komunikacijos projektų; ·
  • Darbo vietą naujai įrengtame biure miesto centre ir galimybę dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu.

Atlyginimas

1600-1800 €/mėn. į rankas

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - daugiau kaip 20 metų Lietuvoje sėkmingai veikianti kompanija, priklausanti stambiam tarptautiniam media agentūros tinklui.
Google Ads, Facebook ir Adform sertifikuotų specialistų komanda sėkmingai veikia skaitmeninės komunikacijos srityje, dirba su stambiausiais gerai žinomais globaliais ir Lietuvos prekiniais ženklais.

Sėkmingai veikiančiai kompanijai, stiprinančiai savo komandą, darbui Vilniuje ieškome