UAB „Expertus LT“

Skaitmeninės rinkodaros (Google Ads) specialistas

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Expertus LT“

Darbo pobūdis

  • Digital reklaminių kampanijų kūrimas, analizavimas ir įgyvendinimas (Google Ads, Bing Ads, Facebook ads, Twitter, Linkedin, ir kt.);
  • Skaitmeninės rinkos stebėjimas, galimybė pritaikyti naujoves ir įgytas žinias;
  • Rinkos analizavimas ir kampanijų optimizavimas;
  • Glaudus bendravimas su klientais (pasiūlymų ruošimas, rezultatų pristatymas, poreikių tikslinimas, ataskaitos ir t.t.)

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkminga patirtis kuriant ir prižiūrint Google Ads kampanijas (ne mažiau 2 metai);
  • Patirtis dirbant su Google Analytics;
  • Puikūs statistikos analizės įgūdžiai, problemų identifikavimas ir sprendimas;
  • Kruopštumas, atidumas, komunikabilumas;
  • Geros anglų kalbos žinios (B2);
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Profesionalią ir itin draugišką komandą – šeimą;
  • Mokymus ir darbą „Google Premier Partner“ agentūroje;
  • Įdomius projektus, stambius klientus;
  • Atlyginimą nuo 1000 - 1200 Eur į rankas ir priedus;
  • Profesinio augimo ir karjeros galimybės;
  • Komandines išvykas ir susibūrimus.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik tinkamus kandidatus.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei UAB Expertus LT, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

UAB Expertus LT klientas –šiuolaikiška ir veržli skaitmeninės rinkodaros agentūra dirbanti su Google, Facebook, Twitter, Linkedin reklamos platformomis ieško komandos nario.