Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė UAB „KISTELA“
More about company »

Skaitmeninės rinkodaros projektų vadovas, (-ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Trakai - Bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė UAB „KISTELA“

Darbo pobūdis

Mes tikimės, kad Tu:
  • Tapsi mūsų skaitmeninės rinkodaros guru;
  • Planuosi ir įgyvendinsi visas idėjas, kurių mums reikia skaitmeniniuose kanaluose;
  • Stebėsi ir analizuosi, mūsų svetaines, kad jos nebūtų vizitinėmis kortelėmis;
  • Derinsi biudžetus su turimais resursais;
  • Įveiksi visus iškeltus ir dar tik numanomus KPI.

Reikalavimai

Mes vertiname, jei:
  • Gyveni skaitmeninės rinkodaros pasaulyje;
  • Pasižymi analitiniu mąstymu ir sieki užsibrėžtų tikslų;
  • Laikaisi susitarimų;
  • Nori sukurti kažką, kuom didžiuotumeisi :)

  • Turi rinkodaros, komunikacijos ar socialinių mokslų išsilavinimą;
  • Esi dirbęs (-usi) bent 2 metus skaitmeninės rinkodaros srityje;
  • Esi ne tik komandos žaidėjas, bet ir greitai mokaisi savarankiškai bei pasižymi orientacija
į kokybiškus darbo rezultatus;
  • Itin domiesi naujomis technologijomis ir jų pritaikymu;
  • Puikiai kalbi ne tik lietuviškai, bet ir angliškai.
Džiaugsimės jei:
  • Domiesi arba turi patirties svetingumo – restoranų ir/ar viešbučių versle.

Mainais į tavo didžiulį indėlį pažadame:

Mes tau siūlome:
  • Darbą svetingumo srityje lyderiaujančioje įmonėje, siekiančioje nuolat tobulėti;
  • Draugišką komandą;
  • Biblioteką gilinti tavo žinioms ir tobulėjimą rinkodaros srityje.

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „Skaitmeninės rinkodaros projektų vadovas“ prašome siųsti el. paštu: iki š.m. rugpjūčio 31 d. (imtinai) Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

TOP12 Lietuvoje restoranas „Apvalaus stalo klubas“, 4* viešbutis ir restoranas „BONA Pizzeria & Lounge“ yra įsikūrę pačioje Trakų širdyje – ant Galvės ežero kranto, priešais Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikus menančią pilį. Restorano meniu jau daug metų rūpinasi iškilūs šefai-mentoriai, įvertinti „Michelin“ žvaigždutėmis bei svečių liaupsėmis. Šiandien mes norime dalintis šia emocija ir internetinėje erdvėje, tad tikime, jog Tu padėsi mums tai pasiekti!