Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė UAB „KISTELA“
More about company »

Skaitmeninės rinkodaros projektų vadovas, (-ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Trakai - Bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė UAB „KISTELA“

Darbo pobūdis

Mes tikimės, kad Tu:
  • Tapsi mūsų skaitmeninės rinkodaros guru;
  • Planuosi ir įgyvendinsi visas idėjas, kurių mums reikia skaitmeniniuose kanaluose;
  • Stebėsi ir analizuosi, mūsų svetaines, kad jos nebūtų vizitinėmis kortelėmis;
  • Derinsi biudžetus su turimais resursais;
  • Įveiksi visus iškeltus ir dar tik numanomus KPI.

Reikalavimai

Mes vertiname, jei:
  • Gyveni skaitmeninės rinkodaros pasaulyje;
  • Pasižymi analitiniu mąstymu ir sieki užsibrėžtų tikslų;
  • Laikaisi susitarimų;
  • Nori sukurti kažką, kuom didžiuotumeisi :)

  • Turi rinkodaros, komunikacijos ar socialinių mokslų išsilavinimą;
  • Esi dirbęs (-usi) bent 2 metus skaitmeninės rinkodaros srityje;
  • Esi ne tik komandos žaidėjas, bet ir greitai mokaisi savarankiškai bei pasižymi orientacija
į kokybiškus darbo rezultatus;
  • Itin domiesi naujomis technologijomis ir jų pritaikymu;
  • Puikiai kalbi ne tik lietuviškai, bet ir angliškai.
Džiaugsimės jei:
  • Domiesi arba turi patirties svetingumo – restoranų ir/ar viešbučių versle.

Mainais į tavo didžiulį indėlį pažadame:

Mes tau siūlome:

  • Darbą svetingumo srityje lyderiaujančioje įmonėje, siekiančioje nuolat tobulėti;
  • Draugišką komandą;
  • Biblioteką gilinti tavo žinioms ir tobulėjimą rinkodaros srityje.

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „Skaitmeninės rinkodaros projektų vadovas“ prašome siųsti el. paštu: iki š.m. rugpjūčio 31 d. (imtinai) Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

TOP12 Lietuvoje restoranas „Apvalaus stalo klubas“, 4* viešbutis ir restoranas „BONA Pizzeria & Lounge“ yra įsikūrę pačioje Trakų širdyje – ant Galvės ežero kranto, priešais Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikus menančią pilį. Restorano meniu jau daug metų rūpinasi iškilūs šefai-mentoriai, įvertinti „Michelin“ žvaigždutėmis bei svečių liaupsėmis. Šiandien mes norime dalintis šia emocija ir internetinėje erdvėje, tad tikime, jog Tu padėsi mums tai pasiekti!
informacija apie Bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė UAB „KISTELA“
802 €
Vid. atlyginimas bruto
44
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 214 €
25% uždirba 214-606 €
25% uždirba 606-667 €
25% uždirba nuo 667 €