Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GDP sprendimai“
More about company »

Skaitmeninės rinkodaros specialistas (-ė) / Digital Marketing Specialist

900-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GDP sprendimai“

Darbo pobūdis

Planuoti ir vykdyti visas internetines rinkodaros programas, veiklą socialiniuose tinkluose, sutelkiant dėmesį į „Facebook“, , „Instagram“, „YouTube“,.
Vykdyti klientų konkurentų konkurencinės analizės tyrimus.
Prisideti prie interneto svetaines kurimo ir tobulinimo
Dirbti su vietiniais rinkodaros projektais (vietinė reklama, mini renginiai klientams ir kt.).
Suprasti žiniatinklio metriką, skaitmeninę analitiką ir sugebėti generuoti, analizuoti ir interpretuoti duomenis.

Reikalavimai

Vienerių ir daugiau metų patirtis internetinėje rinkodaroje.
Patvirtintos skaitmeninės rinkodaros taktikos žinios ir patirtis.
Geri rašytinės ir žodinės komunikacijos anglų kalba įgūdžiai.
Gebėjimas kurti tekstus, daryti maketus socialiniu tinklu reklamoms
Patirtis farmacijos , kosmetikos srityse butu privalumas

Mes jums siūlome

Įdomų darbą pilnu etatu.
Pagalbą ir patarimus.
Galimybę lankytis įvairiuose marketingo/rinkodaros renginiuose.
Galimybę tobulėti profesinėje srityje.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo rezultatu

URIAGE, APIVITA, TEPE, KIN, DRBROWNS oficialus atstovas Lietuvoje
Informacija apie UAB „GDP sprendimai“
845 €
Vid. atlyginimas bruto
21
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 650 €
25% uždirba 650-831 €
25% uždirba 831-900 €
25% uždirba nuo 900 €
Vadovas: Martynas Valiukevičius