UAB „EnterNet“
More about company »

Skaitmeninės rinkodaros specialistas (-ė)

900-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EnterNet“

Darbo pobūdis

Ieškome skaitmeninės rinkodaros specialisto (-ės), kuris (-i) būtų atsakingas (-a) už klientų projektų priežiūrą, tobulinimą bei elektroninės komercijos rezultatų gerinimą.

Kaip atrodytų Tavo darbas?
Tau reikėtų:
  • padėti formuoti klientų el.komercijos tikslus ir strategijas;
  • padėti kurti bei organizuoti turinį ir reklamines kampanijas;
  • analizuoti reklaminių kampanijų rodiklius ir parengti įžvalgas jų tobulinimui;
  • ruošti ataskaitas klientams;
  • padėti organizuoti klientų tinklapių tobulinimo darbus;
  • kartu su visa IT komanda nuolatos tobulinti savo žinias ir kelti kvalifikaciją.

Reikalavimai

Savybės, be kurių negalėtum puikiai atlikti savo darbo:
  • skaitmeninio marketingo žinios;
  • analitinis mąstymas;
  • kruopštumas ir atidumas;
  • puiki ir taisyklinga lietuvių kalba;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • gebėjimas dirbti su keliais projektais vienu metu;
  • UX / UI, Google Analytics žinios būtų privalumas;
  • noras kasdien tobulėti;
  • noras ir mokėjimas dirbti komandoje;
  • noras kasdien sukurti ką nors, kuo didžiuotųsi klientas, mes ir Tu pats (-i)

Mes jums siūlome

  • darbą profesionalioje, modernioje ir jaunatviškoje IT įmonėje;
  • jaukią darbo aplinką moderniame ofise Vilniuje;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • darbo užmokestį, kuris atitinka tavo sugebėjimus ir lūkesčius;
  • papildomus priedus už puikias idėjas ir papildomai pasiektus rezultatus;
  • įdomų darbą, kuriame kasdien gali išmokti, sužinoti ar sukurti ką nors naujo.

Tai yra darbas prie perspektyvių Lietuvos ir tarptautinių projektų. Plečiama dabartinė IT komanda, todėl ieškome naujo komandos nario. Jei manai, kad šis darbas yra skirtas Tau, kviečiame pretenduoti!

Su kandidatais, kurie atitiks mūsų reikalavimus, susisieksime ir susitarsime dėl patogaus susitikimo laiko.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas

UAB "EnterNet" veiklą vykdo nuo 2011 metų. Pagrindinės UAB "EnterNet" veiklos:
  • Internetinių svetainių kūrimas;
  • Elektroninių parduotuvių kūrimas;
  • Seo paslaugos;
  • Internetinis marketingas;
  • Web dizaino sprendimai;
  • Unikalių sprendimų programavimas;
  • Konsultacijos dėl IT verslo efektyvumui gerinti;
  • Tinklapių priežiūra

Plačiau www.enternet.lt arba www.logon.lt