Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA

SKAITMENINĖS RINKODAROS SPECIALISTO (pažangi laboratorinė, medicininė įranga)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Kelių interneto svetainių priežiūra, atnaujinimas, informacijos talpinimas;
  • Tekstų rašymas, vertimas, redagavimas ir idėjų generavimas;
  • Naujienlaiškių ir LinkedIn Ads kuravimas;
  • Internetinių svetainių lankomumo rodyklių analizavimas;
  • Įmonės įvaizdžio formavimas elektroninėje erdvėje;
  • E- rinkodaros projektų vykdymas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis e-rinkodaros srityje nuo 2 metų;
  • Patirtis kuriant, administruojant ir prižiūrint tinklapius, įmonės paskyras socialiniuose tinkluose;
  • Geros Word Press programos vartotojo žinios;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • 1000 - 1500 eurų/mėn. neto atlyginimą, priklausantį nuo patirties;
  • Metinę premiją (13-as atlyginimas) už gerus darbo rezultatus;
  • Papildomą sveikatos draudimą (įvairios naudos);
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Tobulėjimą ir profesinį augimą skatinančią darbo aplinką.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - daugiau, kaip 25 metus sėkmingai veikianti kompanija, kuri užsiima inovatyvių technologijų diegimu mokslo, medicinos ir pramonės įmonių laboratorijose. Kompanijos veiklos sritis apima profesionalų konsultavimą apie pažangiausias technologijas, įrangos parinkimą, diegimą, vartotojų apmokymą ir techninį aptarnavimą.
Įmonė bendradarbiauja su gerai žinomais ir pasaulyje pripažintais įrangos gamintojais.

Kompanijai, stiprinančiai savo komandą, darbui Vilniuje ieškome