Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PAKMARKAS“
More about company »

Skaitmeninės spaudos operatoriaus padėjėjas

Vilnius - UAB „PAKMARKAS“

Darbo pobūdis

Skaitmeninės spaudos užbaigimo operacijos (iškirtimas, etikečių suvyniojimas ir kt.)
Darbas su Xeikon spaudos įrenginiu
Darbas tik darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.

Reikalavimai

Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas (gali būti studijuojantis)
Darbo kompiuteriu pagrindai
Geros anglų ir rusų kalbos žinios (privalumas)
Noras mokytis ir tobulėti, atsakingumas

Mes jums siūlome

Visus reikalingus mokymus
Galimybę nuolat kelti kvalifikaciją
Tvarkingą darbo aplinką ir draugišką kolektyvą
Darbo vietą Daržininkų k., Nemėžio sen., Vilniaus raj.

UAB „PakMarkas“ – viena didžiausių ir moderniausių pakavimo bei ženklinimo sprendimų kompanija Baltijos šalyse.
Pagrindinės veiklos sritys: lipnių etikečių, pakuočių spauda; pakavimo ir ženklinimo įrenginių prekyba, pakavimo medžiagų prekyba, pavarų ir automatizacijos elementų prekyba.()
informacija apie UAB „PAKMARKAS“
1670 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
208
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1220 €
25% uždirba 1220-1573 €
25% uždirba 1573-2033 €
25% uždirba nuo 2033 €