Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PAKMARKAS“
More about company »

Skaitmeninės spaudos operatorius

Vilnius - UAB „PAKMARKAS“

Darbo pobūdis

Darbas spausdinimo ceche su skaitmeniniu Xeikon spaudos įrenginiu (lipniųjų etikečių spauda)
Darbo dienos: nuo pirmadienio iki penktadienio
Darbo laikas: nuo 8:00 val. iki 17:00 val

Reikalavimai

Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas (išsilavinimas poligrafijos srityje - didelis privalumas)
Darbo kompiuteriu pagrindai
Noras mokytis ir tobulėti, atsakingumas, kruopštumas
Privalumas: geros anglų ir rusų kalbos žinios

Mes jums siūlome

Visus reikalingus mokymus
Galimybę nuolat kelti kvalifikaciją
Tvarkingą darbo aplinką ir draugišką kolektyvą
Darbo vietą - Daržininkų k., Nemėžio sen., Vilniaus r.

UAB „PakMarkas“ – viena didžiausių ir moderniausių pakavimo bei ženklinimo sprendimų kompanija Baltijos šalyse.
Pagrindinės veiklos sritys: lipnių etikečių, pakuočių spauda; pakavimo ir ženklinimo įrenginių prekyba, pakavimo medžiagų prekyba, pavarų ir automatizacijos elementų prekyba.()
Informacija apie UAB „PAKMARKAS“
1587 €
Vid. atlyginimas bruto
(77% didesnis už LT vidurkį)
208
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1036 €
25% uždirba 1036-1431 €
25% uždirba 1431-1960 €
25% uždirba nuo 1960 €
Vadovas: Virginijus Gumbaragis