UAB „TENESYS“

Skaitmeninio turinio specialistas (-ė)

400-600 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose, Vilnius - UAB „TENESYS“

Darbo pobūdis

Įmonės internetinių svetainių administravimas;
Produktų aprašymų ir naujienų vertimas iš anglų į lietuvių kalbą;
Nuotraukų redagavimas paruošiant talpinti į internetines svetaines;
Prekių bei naujienų sukėlimas į internetines svetaines;
Socialinių tinklų (Facebook, LinkedIn) administravimas;
Naujienlaiškių kūrimas ir siuntimas esamiems ir potencialiems klientams;
SEO optimizavimas;
Google AdWords reklamos kūrimas bei koordinavimas;
E-parduotuvės optimizavimo darbai, strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
Klientų apsilankymų e-parduotuvėje bei socialiniuose tinkluose srautų stebėjimas, analizė ir skaičiaus didinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Vidinė motyvacija, iniciatyvumas;
Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
Mokėti dirbti kompiuteriu (MS Office programomis būtina), kompiuterinis raštingumas;
Kruopštumas, darbštumas ir atsakingumas;
Puikios lietuvių ir anglų kalbų gramatikos ir stilistikos žinios;
Gebėjimas dirbti su grafinio dizaino įrankiais, tokiais kaip Canva ir pan;
SEO principų išmanymas;
Patirtis dirbant su e-parduotuvių platformomis;
Patirtis dirbant su Google AdWords ir Google Analytics;
Patirtis dirbant su MailerLite ar pan. naujienlaiškių platformomis;
Domėjimasis technologijomis būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Pusė etato

Atlyginimas

400-600 €/mėn. į rankas

UAB „TENESYS“ nuo 2009 metų sėkmingai veikia šiuolaikinių biuro telekomunikacijų srityje teikdama paslaugas Lietuvos ir Europos Sąjungos įmonėms.

Specializuojamės integruotų telekomunikacijų, IP telefonijos, web konferencijų srityje

Atstovaujame gamintojus 3CX, SNOM, POLY, EPOS SENNHEISER, AGENT, BARCO, YEASTAR, ALPHATECH, VDO360. Taip pat prekiaujame SIEMENS, Aastra, CISCO, Grandstream, Jabra, Microsoft ir kt. gamintojų telekomunikacine įranga.
informacija apie UAB „TENESYS“
1466 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2021 m.