No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Site.pro“

Skambučių centro darbuotojas

1400-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Site.pro“

Apie projektą:

Apskaitos programų debesyje lyderis B1.lt plečiasi ir ieško naujo komandos nario!

Darbo pobūdis:

  • Profesionalus klientų konsultavimas ir dėmesingas aptarnavimas;
  • Informacijos paieška ir pateikimas klientams;
  • Iškilusių klausimų ar probleminių situacijų sprendimas;
  • Pagalba kolegoms.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Išsilavinimas finansų ar buhalterinės apskaitos srityje;
  • 1 metų patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas pristatyti informaciją;
  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Greita orientacija informacijos paieškoje;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Privalumai:

  • Galimybę įgyti patirties darbui su skirtingomis verslo valdymo sistemomis, dalyvaujant apskaitos skaitmenizavimo projektuose;
  • Ramią, gražią ir patogią darbo vietą šiuolaikiškame biure Klaipėdoje;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Laiku mokamą ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.
  • Galimybę dirbti tiek iš namų, tiek ofise.

Įmonė siūlo

UAB „B1.lt“
Darbo vieta: Taikos pr. 52c, Klaipėdos m. sav.,
Klaipėda

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „B1.lt“
Klaipėda
informacija apie UAB „Site.pro“
3050 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.