Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Amber Vilnius"
More about company »

Skambučių centro operatorė (-ius)

Vilnius - UAB "Amber Vilnius"

Darbo pobūdis

Vilniuje veikianti taksi įmonė UAB "Amber Vilnius" plečiasi irieško opeartorės (-iaus ) darbui įmonės skambučių centre. Darbas pamainomis, slenkančiu grafiku dienomis ir naktimis ;

Darbo pobūdis - atsiliepti į klientų skambučius telefonu ir/ar el.paštu, priimti užsakymus, juos perduoti vairuotojams, stebėti automobilių judėjimą, perduoti kitą su užsakymais susijusią informaciją vairuotojams.

Reikalavimai

  • Puikūs įgūdžiai darbui su kompiuteriu ;
  • Nepriekaištinga lietuvių kalba ( be akcento ) ;
  • Geros anglų kalbos žinios ;
  • Atsakingumas ;
  • Kruopštumas ;
  • Gera nuotaika

Mes jums siūlome

  • Lankstų grafiką ;
  • Visas socialines garantijas ;

Atlyginimas

Derybų klausimas

A2B – Taksi veiklos kompanija Vilniaus mieste, vykdanti veiklą naujais, moderniais, bei ekologiškais automobiliais.
Informacija apie UAB "Amber Vilnius"
116
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Peleckas