Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAGNUMUS“
More about company »

Skambučių centro vadybininkas (ė) / Telemarketing specialist for corporates (lithuanian and english speaking)

400-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „MAGNUMUS“

Darbo pobūdis

  • Atstovavimas mūsų klientams- nevyriausybinėms organizacijoms
  • Kliento paslaugų pristatymas ir pardavimas
  • Malonus bendravimas su potencialiais klientais. Esant reikalui, tolesnis bendravimo palaikymas
  • Teisingas ir greitas iškilusių problemų sprendimas

Reikalavimai

  • Vidurinis išsilavinimas
  • Komunikaciniai įgūdžiai
  • Entuziazmas ir noras padėti
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai
  • Noras siekti geresnių rezultatų
  • Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios.
  • MS Office darbo patirtis

Mes jums siūlome

  • Lankstus darbo grafikas
  • Darbas pilnu / puse etato (galima derinti su studijomis)
  • Reguliarios pajamos, priklausančios nuo Jūsų darbo rezultatų
  • Kas savaitę mokamas atlyginimas
  • Nuolatinis žinių ir įgūdžių tobulinimas pardavimų srityje
  • Dinamiška darbo atmosfera ir jaunatviškas kolektyvas

Atlyginimas

400-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Tarptautinė kompanija kuri specializuojasi tiesioginės rinkodaros srityje. Mūsų tikslas padėti pritraukti naujus klientus ir pirkėjus bei sėkmingai išlaikyti jau turimus. Savo vizijoje mes matome nuolatinį ir patenkintą pirkėją.
Informacija apie UAB „MAGNUMUS“
1052 €
Vid. atlyginimas bruto
3
Darbuotojų skaičius