Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DASTA“

Skambučių operatorė (-ius)

500-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „DASTA“

Darbo pobūdis

UAB "Dasta" įmonė jau 25 metus užsiima prekyba visų rūšių tepalais, alyvomis ir kitais eksploataciniais skysčiais (aušinimo skysčiais, AD Blue), dezinfekciniu skysčiu.

Plečiame savo kolektyvą ir ieškome būsimo šeimos nario, kurios (-io) užimamos pareigos būtų:

Aktyviai konsultuosi klientus apie paslaugas, jas parduosi;
Tikslingas informacijos perdavimas esamiems ir potencialiems įmonės klientams;
Darbas ne tik prie telefono, bet ir prie kompiuterio, kurio pagalba, klientams ruošite sutartis;
Šioms pareigoms svarbus atkaklumas, nepaliaujamas pozityvas ir supratimas, kad nuo Tavęs priklauso daug!

  • Naujų klientų paieška į darbo pareigas neįeina

Reikalavimai

Mėgsti kalbėti, kalbėti ir dar kartą kalbėti?
Visiškai prisiimi atsakomybę už savo rezultatus?
Moki netik kalbėti, bet klausyti ir įsiklausyti?
Mėgsti iššūkius?
Visada padarai viską, ką esi pasiryžusi (-ęs) ir suplanavusi (-ęs)?
Turi patirties pardavimuose (pliusas, bet ne būtinybė)?

Jeigu bent į vieną klausimą atsakei TAIP, vadinasi šis pasiūlymas TAU ir TU mums reikalinga (-as)!!

Mes jums siūlome

Gerą atlygį už darbą ir papildomus motyvacinius priedus;
Savarankišką ir įdomų darbą augančioje kompanijoje;
Dirbti nemonotonišką, dinamišką darbą , kuriame tobulėji kiekvieną dieną;

Atlyginimas

500-800 €/mėn. į rankas
UAB „DASTA“

UAB „DASTA“

UAB “Dasta” dirba nuo 1997 metų. Užsiima didmenine prekyba visų rūšių tepalais, alyvomis, eksploataciniais skysčiais, gamina buitinę bei profesionalią chemiją. Užsiima skystų produktų privačios etiketės gamybą.
informacija apie UAB „DASTA“
1399 €
Vid. atlyginimas bruto
27
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.