Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SI Contracting“

Skardininkas darbui (ceche) Nyderlanduose, Belgijoje

Nuo 2300 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „SI Contracting“

Darbo pobūdis

  • Skardos ruošinių gamyba pagal brėžinius ceche Nyderlanduose, Belgijoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis skardos ruošinių gamyboje pagal brėžinius;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Anglų k. žinios;
  • VCA sertifikatas (privalumas)

Įmonė siūlo

  • Nemokamus kelionės bilietus;
  • Nemokamą apgyvendinimą privačiuose kambariuose;
  • Apmokamą kelionės dieną;
  • Automobilį kelionėms į/ iš darbo ir asmeniniais tikslais;

Atlyginimas

Nuo 2300 €/mėn. į rankas
Atlyginimas skaičiuojamas atsižvelgiant į turimą darbo patirtį ir sertifikatus.

UAB SI Contracting, priklausanti Si-Europe įmonių grupei, užsiima pastolių montuotojų ir izoliuotojų paieška ir įdarbinimu įvairiuose projektuose Nyderlanduose ir Belgijoje.