Baltic Classifieds Group

Skelbiu.lt turinio administratorė (-ius) (pamaininis darbas vakarais, savaitgaliais)

3-3.30 €/hour Net
„Unicorns Lithuania“ association member
Vilnius - Baltic Classifieds Group

Darbo pobūdis

Skelbiu.lt – lankomiausias Lietuvoje skelbimų portalas! Tūkstančiai naujų skelbimų kas dieną, daugiau nei milijonas unikalių lankytojų kiekvieną mėnesį!

Siūlome prisijungti prie Skelbiu.lt komandos! Tau reikės:
  • tikrinti ir tvarkyti Skelbiu.lt turinį (skelbimus);
  • kovoti su bandymais gudrauti ir piktnaudžiauti portalu.

Darbas pagal slenkantį grafiką vakarais, savaitgaliais, švenčių dienomis.

UAB „Diginet LTU“ – geidžiamiausias paslaugų sektoriaus darbdavys! ()

Reikalavimai darbuotojui

Jei nebijai iš dalies monotoniško darbo, greitai atlieki besikartojančias ar panašias užduotis, kruopštumas ir atsakingumas yra tavo stipriosios savybės, nori dirbti vakarais, savaitgaliais ir švenčių dienomis, tuomet gali drąsiai kandidatuoti!

Privalumai:
  • rusų kalba;
  • krepšinio, paplūdimio tinklinio, stalo futbolo ir kitų sporto šakų praktikavimas;
  • aukštas lygis proto mūšiuose;
  • bet kokie kiti talentai – gitara, breikas, birbynės, dramblių dresavimas...

Įmonė siūlo

  • darbą stabilioje, savo rinkoje lyderiaujančioje įmonėje;
  • linksmą, jauną ir draugišką kolektyvą, puikią atmosferą darbo vietoje (keletą akimirkų iš mūsų gyvenimo rasi čia: );
  • biurą Vilniaus centre.

Atsiprašome, susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.

Salary

3-3.30 €/hour net
~30 darbo valandų per savaitę

UAB „Diginet LTU“ yra didžiausia skelbimų portalų grupė Lietuvoje. Įmonė specializuojasi nekilnojamojo turto, komercijos, transporto bei darbo skelbimų srityse. Plačiai žinomi portalai Skelbiu.lt, Autoplius.lt Aruodas.lt, CVbankas.lt, NTzemelapis.lt ir Paslaugos.lt pasiekia apie pusę visų Lietuvos interneto vartotojų.
information about Baltic Classifieds Group
5271 €
Avg. salary gross
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
84
Number of employees
30-50 mln. €
Revenue 2023 y.
Distribution of employees by salary (before taxes):
25% earn up to 2148 €
25% earn 2148-4123 €
25% earn 4123-6991 €
25% earn more than 6991 €