Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB “Sotero LT”
More about company »

Skolų išieškojimo specialistas (-ė) Vilniuje

600–900 Eur
Vilnius - UAB “Sotero LT”

Darbo pobūdis

Tarptautinė kompanija, teikianti automobilių lizingo paslaugas, ieško naujo komandos nario Vilniuje – skolų išieškojimo skyriuje!

Reikalavimai

Esate pasiruošę koordinuoti įsiskolinimų išieškojimo procesą ir padėti klientams rasti palankiausią sprendimą skolų mokėjimo klausimais;
Turite stiprią orientaciją į rezultatą ir atsakomybę;
Gebate valdyti konfliktines situacijas;
Pasižymite gerais derybiniais įgūdžiais;
Jums nekyla sunkumų bendraujant su skirtingo tipo žmonėmis;
Gebate aiškiai ir suprantamai formuluoti mintis;
Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius,
Turite panašaus darbo patirties.

Mes jums siūlome

Nuolatinį ir įdomų darbą sparčiai augančioje tarptautinėje bendrovėje;
Stabilų atlyginimą bei visas socialines garantijas;
Motyvuojančius priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų;
Jaunus, įdomius ir perspektyvius kolegas;
Puikią darbo aplinką ir asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;

Atlyginimas

600–900 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "SOTERO LT" valdanti prekės ženklą "Paskola23.lt" teikia transporto priemonių išperkamuosios nuomos paslaugas visoje Lietuvoje fiziniams ir juridiniams asmenims.Įmonė yra įrašyta į Lietuvos banko viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą o taip pat turi Valstybės duomenų apsaugos inspekcijos išduotą duomenų valdytojo kodą.
Informacija apie UAB “Sotero LT”
1546 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 904 €
25% uždirba 904-1319 €
25% uždirba 1319-1837 €
25% uždirba nuo 1837 €
Vadovas: Miroslav Kološevski