Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "mogo LT"
More about company »

Skolų išieškojimo specialistas (-ė)

Vilnius - UAB "mogo LT"

Darbo pobūdis

Tarptautinė kompanija, teikianti automobilių lizingo paslaugas privatiems ir juridiniams asmenims ieško naujo komandos nario Vilniuje – skolų išieškojimo skyriuje!
  • Skolų išieškojimo procedūrų vykdymas;
  • Bendravimas su skolininkais (telefonu, el. paštu ir kt. priemonėmis);
  • Raštų ir dokumentų teismui rengimas.

Reikalavimai

Jeigu Tu:
  • Turi puikius bendravimo įgūdžius, gebėjimą spręsti konfliktines situacijas;
  • Gebi efektyviai organizuoti savo darbą ir savarankiškai dirbti;
  • Darbas kompiuteriu Tau nėra svetimas (MS Office programomis);
  • Puikiai išmanai lietuvių kalbos raštvedybą (rusų ir anglų būtų privalumas);
  • Sugebi analitiškai mąstyti, esi kruopštus(-i) ir atidus(-i)
  • Esi atsakingas(-a), iniciatyvus(-i), nori augti ir tobulėti;
  • Turi panašaus darbo patirties (privalumas);
  • Aukštąjį teisinį išsilavinimą (privalumas).

Tuomet mes laukiam Tavęs, nes ši vieta būtent Tau!

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį ir įdomų darbą sparčiai augančioje tarptautinėje bendrovėje;
  • Stabilų atlyginimą bei visas socialines garantijas;
  • Motyvuojančius priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų;
  • Jaunus, įdomius ir perspektyvius kolegas;
  • Puikią darbo aplinką ir asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.

UAB mogo LT tarptautinė kompanija teikianti automobilių finansavimo ir atgalinio lizingo (išperkamosios nuomos) paslaugas privatiems ir juridiniams asmenims.
Informacija apie UAB "mogo LT"
1458 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
42
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.