OnHR – personalo atrankos agentūra

Skolų išieškojimo specialistas (-ė)

850-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - OnHR – personalo atrankos agentūra

Darbo pobūdis

Dirbdamas Skolų išieškojimo specialistu (-e) būsite atsakingi:
Už kasdieninį aktyvų bendravimą dėl skolos grąžinimo su klientais bei trečiosiomis šalimis (skolų išieškojimo agentūromis, notarais, antstoliais ir kt.) telefonu ir elektroniniu paštu, administruosite skolų portfelį, tobulinsite procesų ir skolų išieškojimo rezultatų monitoringą, tikrinsite informaciją duomenų registruose, rengsite bei tvarkysite sutartis, procesinius dokumentus teismui, bei kitus dokumentus.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad turi:
Aukštąją teisinį universitetinį išsilavinimą;
Darbo patirtį skolų išieškojimo srityje, būtina (finansų sektoriuje arba dirbant su skolininkais iš finansų sektoriaus – privalumas);
Gebėsi įtaigiai ir dalykiškai bendrauti lietuvių ir anglų kalbomis;
Pasižymėsi atsakingumu, atidumu, orientacija į klientą;
Mokėsi dirbti gerai kompiuteriu (MS Excel) įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:
Jauną kolektyvą;
Darbą labai dinamiškoje kompanijoje;
Tobulėjimo, mokymosi bei saviraiškos galimybes;
Patogią šalia senamiesčio darbo vietą.

Atlyginimas

850-1200 €/mėn. į rankas
Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties.

UAB "OnHR" – PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA. Ilgametė patirtis dirbant su skirtingų verslo sektorių įmonėmis.
Mūsų klientas - „BLender Global“ buvo įkurta pagal tarpusavio skolinimo (angl. Peer-to-Peer) modelį. Šis modelis – vienas sėkmingiausių visame pasaulyje. „BLender Global“ priklauso „Aviv Group“ – vienai didžiausių ir labiausiai pripažintų statybos bendrovių Izraelyje.