Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „CCS-customers care services“
More about company »

Skolų išieškojimo vadybininko - asistentė (-as)

Nuo 450 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „CCS-customers care services“

Darbo pobūdis

Tavo kasdieninis darbas būtų bendrauti su skolininkais, partneriais, klientais telefonu ir el. paštu, tikrinti informaciją duomenų registruose. Būsi atsakingas už atsiskaitymų ir proceso eigos priežiūrą.

Reikalavimai

Lietuvių, anglų (žodžiu, raštu), gebėjimas įtaigiai ir dalykiškai bendrauti;
Rusų kalbos mokėjimas (privalumas);
Geri darbo kompiuteriu (MS Excel) įgūdžiai;
Atsakingumas, atidumas, geri derybiniai įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas, po bandomojo laikotarpio nuo rezultatų priklausantį atlygį, priedus ir visas socialines garantijas.

Jei tu mėgsti bendrauti, esi pozityvus bei ieškai vietos kur galėtum realizuoti šias savybes - ateik ir prisijunk prie mūsų komandos! Lauksime tavo CV!

Atlyginimas

Nuo 450 €/mėn. į rankas

Ambicinga, pelningai veikianti įmonė teikianti kreditų vadybos, skolų išieškojimo ir PVM grąžinimo paslaugas.
Teikiame moderniausias atsiskaitymų administravimo paslaugas!
Informacija apie UAB „CCS-customers care services“
1555 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Audrius Astrauskas