Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Expertus LT"
More about company »

SKUBIAI IEŠKOME LINIJOS OPERATORIŲ – PAKUOTOJŲ (IKI RUGSĖJO 30 D.)

500–700 Eur
Vilnius - UAB "Expertus LT"

Darbo pobūdis

Pagamintos produkcijos nuėmimas nuo linijos;
Produkcijos kokybės patikrinimas ir pakavimas;
Sukrautų dėžių vežimas su elektrokrautuvu.

Reikalavimai

Krautuvo vairavimo teisės (privalumas) arba B kategorijos teisės;
Atsakingas požiūris į darbą;
Sąžiningumas, kruopštumas ir greita orientacija.

Mes jums siūlome

Mokymus darbo vietoje;
Priedus prie atlyginimo už kokybiškai atliktą darą;
Pamaininį darbą (6-14 val., 14-22 val. , 22-6 val.), slenkančiu grafiku (6 – darbo, 2 – laisvos);
Terminuotą darbo sutartį (iki 2018 m. rugsėjo pabaigos su galimybe pratęsti);
Darbo vietą Aukštuose Paneriuose (kuro kaštų padengimas).

JEI DOMINA DARBAS GAMYBOS ĮMONĖJE, NEDELSK IR PRISIJUNK PRIE MŪSŲ KOMANDOS!

Tel. nr.

Atlyginimas

500–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje.
Mūsų tikslas - padėti darbdaviui rasti geriausią darbuotoją, o kvalifikuotiems darbuotojams pasiūlyti pačias geriausias karjeros perspektyvas.

Mūsų klientas – tarptautinė gamybos įmonė.

www.expertus.lt
www.facebook.com/expertus/