Amber staff

SKUBIAI! IEŠKOME SANDĖLIO DARBUOTOJŲ 2 SAVAITĖM. ATLYGINIMAS APIE 500 EUR Į RANKAS UŽ DVI SAVAITES

450-500 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Trakai, Lentvaris - Amber staff

Darbo pobūdis

Domiesi technika?

Siūlome galimybę pamatyti kaip gimsta žemės ūkio mašinos. Tai puiki vieta naujovių siekiantiems ir dinamiškiems žmonėms, norintiems tobulėti ir augti. Čia kiekvienas darbuotojas yra gerbiamas.
Darbo sutartis terminuota 2 savaičių.

Darbo vieta : Guopstų kelias 17, Trakų raj.

Darbo pobūdis:
  • Sandėlio darbai, prekių atrinkimo darbas.
  • Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.
  • Tinka vyrai ir moterys

Dėl platesnės informacijos kreiptis telefonu:

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, jog:
Domitės įvairia technika, jos veikimu bei principais;
Patinka dinamiškas ir nenuobodus darbas;
Esate dirbęs autoservise, gamyboje ar turite panašios darbo patirties (būtų didelis privalumas);
Esate darbštus ir atsakingas;
Esate atidus smulkmenoms ir kruopštus;
Norite mokytis ir tobulėti;
Esate komandos žmogus;
Esate fiziškai stiprus;
Jums svarbi saugi darbo aplinka;
Galite savarankiškai atvykti iki darbo vietos.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
  • Galimybę dirbti su pačiomis naujausiomis tehnologijomis ir gamybos įrenginiais;
  • Darbą augančioje įmonėje, kur Jums bus pasiūlytos realios karjeros galimybės;
  • Dinamišką ir pilną iššūkių darbą;
  • Dėmesį ir pagarbą kiekvienam darbuotojui;
  • Asmenišką požiūrį, įsiklausymą į kiekvieną darbuotoją;
  • Šiltą ir draugišką kolektyvą;
  • Patogų darbo grafiką - darbo dienomis nuo 8:00 iki 16:30 val. (savaitgaliai laisvi);
  • Patrauklų atlyginimą (apie 500 Eur “į rankas”, dalinę kuro kompensaciją atvykimui į darbą ir papildomai apmokamus viršvalandžius);
  • Galimybę patiems dalyvauti visame produkto gamybos procese.

Siūlome galimybę darbą pradėti iškart.

Atlyginimas

450-500 €/mėn. į rankas
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.