Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

SKUBIAI IESKOMI DAZYTOJAI DARBUI LONDONE (vidaus apdailos specialistai)

Nuo 2500 Eur
Užsienis: Jungtinė Karalystė - UAB "D&T GLOBAL"

Darbo pobūdis

Siuo metu skubiai ieskomi dazytojai (vidaus apdailos specialistai)
Statybos įmonei darbui Londone reikalingi dazytojai.
Vidaus apdailos specialistai (dažymas, plytelių klijavimas, grindų klojimas, gipso kartono montavimas).

Reikalavimai

Patirtis statybu sektoriuje.
Atsakingumas ir noras dirbti.
Anglų kalba nebūtina.

Mes jums siūlome

Nemokamą kelionę
Galimybė išvykti greitai
Darbo drabuziai ir irankiai suteikiami
Darbai vykdomi ištisus metus, dirbame 6/8 savaites po jų 1/2 savaitės poilsio.
Nemokamą apgyvendinimą.
Iki statybos objektų nuvežame ir parvežame.
Apmokame kelionės išlaidas iš ir į Lietuva.

Atlyginimas

Nuo 2500 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

UAB "D&T GLOBAL"

Lietuvos įmonė
Informacija apie UAB "D&T GLOBAL"
760 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: David Graham Peter Rich-Jones