CVB client

SKUBIAI IEŠKOMI VIDAUS APDAILOS SPECIALISTAI

Nuo 3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Prancūzija - UAB „D&T GLOBAL“

Darbo pobūdis

Statybos įmonei darbui Pietų Prancūzijoje reikalingi vidaus apdailos specialistai (dažymas, glaistymas, plytelių klijavimas, grindų klojimas, gipso kartono montavimas ir kiti apdailos darbai).
Mes siūlome:
1. Suteikiami visi darbui reikalingi įrankiai.
2. Nemokamą apgyvendinimą.
3. Iki statybos objektų nuvežame ir parvežame.
4. Apmokame kelionės išlaidas iš ir į Lietuvą.
5. Lankstus darbo grafikas derinamas atskirai atsižvelgiant į poreikius.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis statybų sektoriuje.
Atsakingumas ir noras dirbti.
Anglų/Prancūzų kalbų mokejimas nebūtinas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas
Galimybė išvykti greitai.
Suteikiami visi darbui reikalingi irankiai.
Nemokamą apgyvendinimą.
Iki statybos objektų nuvežame ir parvežame.
Apmokame kelionės išlaidas iš ir į Lietuva.

Atlyginimas

Nuo 3000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „D&T GLOBAL“

Ilgametę patirtį statybų srityje turinti įmonė užsiima prabangių namų statybomis Prancuzijoje ir Londone. Kviečiame prisijungti prie komandos.
informacija apie UAB „D&T GLOBAL“
1733 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2021 m.