Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Techmaris“

Skubiai! Norvegijoje esantys betonuotojai darbui gelžbetoninių gaminių ceche (Skien)

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „Techmaris“

Darbo pobūdis

SKUBIAI! ieškome Norvegijoje esančių betonuotojų darbui gelžbetoninių gaminių ceche: betonavimo, armatūros rišimo darbams.

Reikalavimai

Patirtis prie betonavimo, armatūros rišimo.

PRIVALUMAI:
Šnekamoji anglų kalba.
Automobilis.

Mes jums siūlome

  • Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį.
  • Įdarbinimas Norvegijoje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio.
  • Nuo 210 NOK su mokesčiais /val.
  • Apgyvendinsime atskiruose kambariuose. Apgyvendinimo išlaidos bus išskaičiuotos iš jūsų darbo užmokesčio. Būsto nuomos kaina kainuoja 4500 NOK/mėn. (įskaitant komunalinius mokesčius ir internetą).
  • Dirbant Uniqon AS jūsų mokesčiai yra mokami Norvegijoje, todėl jūs kaupsite norvegišką pensiją (2 pakopa, 2%) bei atostoginius - 10,2 už atidirbtą laiką Norvegijoje.
  • Kontraktas pasirašomas prieš pradedant dirbti.
  • Darbuotojai aprūpinami darbo rūbais.

Kita informacija:
CV, pageidautina su nuotrauka, siųsti anglų kalba.
Telefonas pasiteiravimui: .

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas
UAB „Techmaris“

UAB „Techmaris“

UAB " Techmaris" yra Norvegijos kompanijos Uniqon AS padalinys Vilniuje. Ieškome specialistų darbui Norvegijoje.
UAB „Techmaris“ - nuo 2007 metų norvegiško kapitalo įmonė, kuri vykdo personalo paiešką ir atranką Lietuvoje bei kitose Baltijos valstybėse. Atranką praėję darbuotojai yra darbinami Norvegijoje registruotoje kompanijoje Uniqon AS. Šį įmonė teikia statybos, rangos ir personalo nuomos paslaugas Norvegijoje.
Nuo 2019 metų kovo mėnesio savo darbą pradėjo inžinerijos departamentas.
Įmonės potencialas su kiekvienais metais auga. Pirmais įmonės veiklos metais įmonėje dirbo vos 15 – 20 darbuotojų, o pastaraisiais metais vien statybos sektoriuje darbuojasi virš 100 darbuotojų. Įmonės dirbančiųjų profesionalumas, geras darbo organizavimas, skaidrus verslas – tai pagrindinė sėkmingo mūsų verslo plėtros varomoji jėga.
Inovatyvūs personalo paieškos ir atrankos būdai leidžia suformuoti tikrų profesionalų komandą, kuri sugeba sparčiai ir kokybiškai darbuotis namų statybos, vidaus apdailos, būsto renovacijos, karkasinių ir skydinių namų montavimo projektuose. Mūsų komandos gretose darbuojasi ir kitų profesijų darbuotojai: suvirintojai, elektrikai, inžinieriai, stiklo ir aliuminio konstrukcijų montuotojai. Nuo 2017 metų pradžios skydinių namų gamyklose jau sėkmingai darbuojasi mūsų įmonės dailidės.
informacija apie UAB „Techmaris“
4682 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.