Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo nuomos valdymas“

SKUBIAI! Pakuotojai Vilijampolėje

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Personalo nuomos valdymas“

Darbo pobūdis

Siūlome dvi pozicijas darbui Vilijampolėje:

1) darbas elektronikos įmonėje Raudondvario pl. prie Regitros

Darbo pobūdis: smulkių gaminių pakavimas, žaliavų paruošimas, bendros tvarkos palaikymas gamybinėse patalpose.
APMOKOME DARBO VIETOJE!
Darbas nėra sudėtingas - tinkamas vyrams ir moterims.

Įprastai dirbama I pamaina:
07:00 - 15:30 val.,
tačiau šiuo metu esant karantinui įvestos dvi pamainos:
6.00 - 14.00 val.
14.30 - 22.30 val.
(mėnesio laikotarpyje planuojama grįžti prie vienos pamainos grafiko!)

Atlyginimas nuo 500 Eur, į rankas, atskaičius mokesčius.
Valandinis tarifas 4.17 Eur bruto.

2) metalo gaminių pakavimas Neries kr.

Darbo pobūdis: darbas prie metalinių gaminių ir konstrukcijų pakavimo. Darbas nesudėtingas, gaminiai nėra sunkūs, apmokome darbo vietoje.

Darbas pamaininis:
I sav. - 5.30-14.00
II sav. - 14.30-23.00

Atlyginimas 595 Eur į rankas, jau atskaičius mokesčius.
Valandinis tarifas 5.01 Eur bruto.

Reikalavimai

  • ankstesnę patirtį gamybos įmonėse vertiname kaip privalumą

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas
  • laiku mokamą atlyginimą

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” specializuojasi statybos, gamybos, pramonės administravimo, logistikos sektoriuose.