Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Advantus“
More about company »

SKUBIAI: Papildomas darbas cigarečių fabrike!

Nuo 4,85 €/val. Neatskaičius mokesčių
Klaipėda - UAB „Advantus“

Mes siūlome:

Gamybos darbininko poziciją cigarečių fabrike.
Darbas būtų 2-4 dienos per savaitę pilnu grafiku nuo 08.00-20.00, gali būti ir naktinių, todėl šis darbas gali tikti studentams ar turintiems kitą veiklą.
Darbų pradžia kuo skubiau!

Daugiau informacijos tel.:

Darbo pobūdis:

Gamybinių įrenginių aptarnavimas;
Produkcijos pakavimas, tvarkymas;
Sandėliavimo ir produkcijos transportavimo darbai;
Krovos darbai ir kt. pagalbiniai darbai;
Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Reikalavimai:

Fizinė ištvermė;
Atsakingumas;
Darbštumas;
Punktualumas;
Noras dirbti;
Galimybė dirbti bent 2 kartus į savaitę.

Atlyginimas

Nuo 4,85 €/val. neatskaičius mokesčių

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.