„Hirelabas“ įmonių grupė

SKUBIAI!! Reikalingi plataus profilio statybininkai (-os), Vokietijoje ID GELD 319

2000-2400 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Reikalingi gipso kartono montuotojai, glaistytojai, dažytojai darbui Vokietijoje
Darbo pobūdis: gipso kartono plokščių montavimas, glaistymas;
Darbo laikas: dirbama 50- 60 valandų per savaitę
Darbo vieta: Düsseldorfas
12 eur/val į rankas

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis;
Atsakingas požiūris į darbą;
Geras fizinis pasirengimas;
Žalingų įpročių neturėjimas;
smulkūs įrankiai;
bent vienas su savo automobiliu turėtų važiuoti ( kuro sąnaudos- apmokamos);
anglų kalba (bent vienas iš komandos)

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą;
Nemokamą apgyvendinimą;

Atlyginimas

2000-2400 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.