„Hirelabas“ įmonių grupė

Skubiai: SUVIRINTOJAS (-a) su WIG ir MIG Vokietijoje ID12199

2350-2800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškome profesionalaus suvirintojo, turinčio WIG bei MIG licencijas, darbui Vokietijoje.
Darbo pobūdis: metalinių laikančiųjų konstrukcijų virinimas iš keturkampio vamzdžio ir T skerspjūvio sijos. Dirbama su skirtingo storio nerūdijančiu plienu.
Darbo laikas: dirbama 40 valandų per savaitę.
Darbo vieta: Pulheim,Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

WIG ir MIG licencijos;
Vokiečių kalba - didelis privalumas;
Geras fizinis pasirengimas;
Darbštumas ir sąžiningumas;
Nuosavas automobilis būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Nemokamą apgyvendinimą;
Ilgalaikį ir pastovų darbą;
Nemokamą įdarbinimą;
Visas socialines garantijas;
Visada laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

2350-2800 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.