Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kretingos rajono savivaldybės VšĮ Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centras

Skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistas

1100-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kretinga - Kretingos rajono savivaldybės VšĮ Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centras

Darbo pobūdis

Ieškome specialisto norinčio ir galinčio dirbti Greitosios medicinos pagalbos skyriuje.

Reikalavimai

Galiojanti bendrosios praktikos licencija.
Skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistas pagal slaugos praktikos ir akušerijos praktikos įstatymo nustatytą tvarką turi būti įgijęs bendrosios praktikos slaugytojo arba akušerio profesinę kvalifikaciją ir turintis galiojančią bendrosios slaugos praktikos licenciją arba akušerijos praktikos licenciją verstis atitinkama praktika ir papildomai baigęs skubiosios medicinos pagalbos specializacijos programą aukštojoje mokykloje.

Mes jums siūlome

Kvalifikacijos kėlimo kursai įstaigos sąskaita;

Atlyginimas

1100-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomas apmokėjimas už darbą naktimis ir švenčių dienomis.

Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centras - daugiausia gyvnetojų aptarnaujanti pirminės sveikatos priežiūros įstaiga Kretingos rajone.
informacija apie Kretingos rajono savivaldybės VšĮ Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centras
1894 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
118
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1121 €
25% uždirba 1121-1557 €
25% uždirba 1557-2419 €
25% uždirba nuo 2419 €