Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ERGO
More about company »

SKYRIAUS VADOVAS (-Ė) (Gargždai/Plungė)

Darbo pobūdis

  • pardavimo tinklo plėtra, ugdymas ir koordinavimas;
  • atstovybės veiklos planavimas, organizavimas, vystymas ir kontrolė;
  • ryšių su verslo partneriais ir klientais užmezgimas ir palaikymas;

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis arba neuniversitetinis išsilavinimas;
  • darbo patirtis draudimo paslaugų srityje ir/ arba pardavimų srityje;
  • pasitikėjimas savimi ir atsakomybės prisiėmimas;
  • darbštumas, atsakingumas, ambicingumas, atkaklumas ir komunikabilumas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel);
  • vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • vadovaujamo darbo patirtis;
  • mokymo, ugdymo (pasitelkiant koučiningo principus) patirtis.

Įmonė Jums siūlo

  • konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • profesinio tobulėjimo ir mokymosi galimybes.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
ERGO

ERGO

ERGO – stabiliai veikianti, vokiško kapitalo Europos bendrovė. Tai viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse ir tarptautinės ERGO grupės dalis. Pagrindinis ERGO akcininkas – viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“. Mūsų pagrindinis veiklos principas: „Apdrausti – reiškia suprasti“.

ERGO Insurance SE Lietuvos filialo Nuosavo pardavimų tinklo departamentas Šiaulių regioninis centras stiprina bei plečia pardavimų padalinių vadovų komandą ir šiuo metu vykdo Atstovybės vadovo (-ės) atranką.