Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Amber Grid“
More about company »

Skyriaus vadovas (-ė) (žmogiškųjų išteklių administravimo ir biuro paslaugų sritys)

Vilnius - AB „Amber Grid“

Darbo pobūdis

  • 6 darbuotojų komandos darbo organizavimas, rūpinimasis komandos narių augimu ir profesiniu tobulėjimu;
  • Gerųjų praktikų diegimas padalinio paslaugose ir administruojamuose procesuose, jų tobulinimas (Lean) ir skaitmenizavimas:
o žmogiškųjų išteklių administravimo (įdarbinimo, sąlygų keitimo, darbo laiko ir atlygio apskaitos, darbuotojų dokumentacijos, PVIS ir kt.)
o privalomų ir bendrųjų mokymų administravimo;
o bendrovės dokumentų administravimo (DVS);
o biuro paslaugų teikimo;
  • Dviejų naujai įdiegtų personalo ir dokumentų valdymo informacinių sistemų ir savitarnos vystymas;
  • Darbuotojų greito apmokymo sistemos įdiegimas ir administravimas (bendrovė turi profesinio mokymo licenciją);
  • Atitikties darbo teisės reikalavimams užtikrinimas (24/7, suminė darbo laiko apskaita, budėjimas, viršvalandžiai ir kt.).

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (privalumas – žmogiškųjų išteklių valdymo, administravimo ar verslo vadybos srityse);
  • Ne mažesnė nei 5 metų sėkminga darbo patirtis žmogiškųjų išteklių ir darbo užmokesčio administravimo srityse (didelėse organizacijose – privalumas);
  • Ne mažesnė nei 3 metų vadovaujamo darbo patirtis;
  • Darbo santykius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje;
  • Informacinių sistemų, gerųjų praktikų diegimo ir vystymo patirtis žmogiškųjų išteklių, dokumentų administravimo ir biuro paslaugų srityse;
  • Procesų valdymo ir tobulinimo metodų išmanymas bei gebėjimas juos taikyti praktikoje (Lean – privalumas);
  • Puikios lietuvių kalbos žinios ir geros anglų kalbos žinios;
  • Puikūs darbo MS Office (ypač Excel), personalo ir dokumentų valdymo informacinių sistemų įgūdžiai;
  • Lyderio savybės - gebėjimas įkvėpti, ugdyti, sutelkti ir motyvuoti komandą darbui ir pokyčiams;
  • Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje, greitai priimti ir įgyvendinti sprendimus, orientacija į rezultatus;
  • Organizuotumo, planingo darbo, analitinio mąstymo, gebėjimo sisteminti ir apibendrinti informaciją, valdyti informacijos srautus įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Galimybę diegti naujoves, inicijuoti ir įgyvendinti pokyčius;
  • Draugiškus ir profesionalius kolegas;
  • Nuo rezultatų priklausančią motyvacinę sistemą.

Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius, atsakingas už gamtinių dujų perdavimą (transportavimą aukšto slėgio vamzdynais) sistemos naudotojams, gamtinių dujų infrastruktūros eksploatavimą, priežiūrą ir plėtojimą.
Informacija apie AB „Amber Grid“
2226 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
328
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1429 €
25% uždirba 1429-1771 €
25% uždirba 1771-2297 €
25% uždirba nuo 2297 €
Vadovas: Saulius Bilys