Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Vilniaus metrologijos centras"
More about company »

SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Vilnius - AB "Vilniaus metrologijos centras"

Darbo pobūdis

  • pavaldaus personalo darbo organizavimas ir vadyba, užsakymų įvykdymo kontrolė;
  • teikiamų paslaugų kokybės pagal nustatytus vadybos sistemos dokumentus bei taikomų standartų reikalavimus užtikrinimas;
  • skyriaus etalonų, matavimo priemonių ir įrenginių kalibravimo, techninės priežiūros organizavimas;
  • matavimo priemonių kalibravimo, bandymų, kontrolės ir patikros atlikimas įgaliojimų ribose.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • darbo patirtis elektrinių dydžių matavimo srityje (privalumas);
  • vadovaujamo darbo patirtis (privalumas);
  • patirtis organizuojant tipo tvirtinimo bandymus, vertinant, įtraukiant matavimo priemones į Lietuvos matavimo priemonių valstybės registrą (privalumas);
  • LR galiojančių teisės aktų, standartų ir tvarkų reglamentuojančių metrologijos sritį išmanymas ir gebėjimas taikyti praktikoje;
  • analitinis mąstymas, gebėjimas planuoti ir organizuoti darbus, savarankiškai priimti sprendimus, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją;
  • labai geras lietuvių kalbos mokėjimas (užsienio kalbų mokėjimas - privalumas);
  • puikūs MS Office darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Mes jums siūlome

  • galimybę prisijungti prie didžiausios metrologines paslaugas teikiančios bendrovės Lietuvoje komandos;
  • asmeninį ir profesinį tobulėjimą, vidinius ir išorinius mokymus;
  • visas socialines garantijas;
  • atlyginimą atitinkantį kvalifikaciją bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Akcinė bendrovė „Vilniaus metrologijos centras“ tai - teisinės, mokslinės ir industrinės metrologijos paslaugas teikianti bendrovė, užtikrinanti matavimų vienovę Lietuvoje.
Bendrovė turi aukšto techninio lygio, atitinkančio rinkos poreikius, etaloninę bazę, akredituotą kalibravimo, bandymų, patikros laboratoriją ir teikia plataus spektro metrologines paslaugas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje: elektrinių, geometrinių dydžių, mechaninių, cheminių, temperatūros, jonizuojančios spinduliuotės ir kitose srityse.
Informacija apie AB "Vilniaus metrologijos centras"
1216 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
118
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 949 €
25% uždirba 949-1077 €
25% uždirba 1077-1284 €
25% uždirba nuo 1284 €
Vadovas: Rūta Klevėnė