Asmeninis slaugytojas (-a) pas klientą namuose

1755-2600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Inclusive for people with disabilities
Užsienis: Nyderlandai - ATENA-SMART CARE, s.r.o.

Darbo pobūdis

Mūsų įmonė, specializuojasi asmeninės slaugos paslaugose. Ieškome atsakingų ir užsidegusių asmeninių slaugytojų, kurie galėtų palaikyti mūsų klientų gerovę ir padėti jiems įgyvendinti kasdienes veiklas.
Jei esi paslaugus žmogus su dideliu noru padėti kitiems ir patirtimi šioje srityje, šis darbas gali būti puiki galimybė tau.

Pagrindinės atsakomybės:
Teikti asmeninę slaugą klientui, atsižvelgiant į jo (-jos) individualius poreikius ir pageidavimus.
Padėti klientui jo kasdieninėje veikloje, tokioje kaip higienos priežiūra, drabužių paruošimas, maisto gaminimas, pagalba valgant, pasirūpinti, jog gertų pakankamai skysčių, bendravimas, laisvalaikio veiklos organizavimas, lydėti pas daktarus.
Užtikrinti, kad klientas saugiai ir patogiai jaustųsi savo namuose.
Palaikyti gerus santykius su klientu ir jo (-jos) šeima.
Stebėti kliento sveikatos būklę ir, jei reikia, pranešti apie bet kokį pokytį arba neatidėliotiną medicininę pagalbą.
Pacieto (-ės) namų švaros palaikymas ir maisto pirkimas.

Mes siūlome:
Stabilų darbą pagal sutartį.
Konkurencingą atlyginimą ir kelionės priemokas pagal atidirbtą laikotarpį.
Galimybę plėsti savo žinias ir įgūdžius slaugos srityje.
Draugišką ir remiančią darbo aplinką.

Kiekvienam darbuotojui turinčiam vaikų, kurie mokinasi arba studijuoja vaiko pingus:
už vaikus iki 15 metų mokama kiekvieną mėnesį prie atlyginimo po 100€ netto, o nuo 15 iki 25 metų po 50€ netto. Jums tik reikalinga mums pristatyti vaiko gimimo liudijimą ir patvirtinimą iš darželio, mokykos ar studijų.

Atskaičiuojami nuo atlygimo mokesčiai darbuotojams esantiems iki 63 metų amžiaus ~ 30 - 50€.
O vyresniems nei 63 metų ~ 80 - 100€. Mokesčiai yra sugrąžinami kiekvienų metų balandžio mėnesį, mes už kiekvieną darbuotoją pateikiame metinę mokesčių deklaraciją.

Jei jaučiatės tinkamas (-a) šiam darbui ir norite padėti žmonėms, prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą (CV) arba susisiekite su mumis telefonu , , arba nemokama linija .

Dėkojame už domėjimasi ir laukiame Jūsų prisijungiant prie mūsų komandos!

Kontaktai:
Tel.: , , Nemokamam linija: Tinklalapio nuoroda: atena.sk/?_locale=lt

Reikalavimai darbuotojui

Ankstesnė patirtis asmeninės slaugos srityje būtų didelis privalumas.
Rekomendacijos iš su slauga susijusio darbo privalumas, bet nebūtinybė.
Puikūs bendravimo sugebėjimai.
Geri organizaciniai ir laiko valdymo įgūdžiai.
Atsakingumas, kantrybė ir supratimas.
Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir veiksmingai sprendžiant situacijas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Yra galimybė darbo sutartį pratęsti / sutrupinti 24 - 30 dienų apmokamų atostogų per metus

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Socialinis draudimas A1 formos išdavimas Pagalba teikiant prašymą S1 formai gauti

Biuras

Nemokamas apgyvendinimas Nemokamas maitinimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Pagal susitarimą su pacientu darbo automobilis asmeniniam naudojimui Transporto organizavimas į darbo vietą ir iš jos
Norintiems ir išdirbus keturis mėnesius mes suteikiame iki 200€ kompensaciją akredituotiems slaugos priežiūros kursams

Atlyginimas

1755-2600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Tai prikalauso nuo kalbos lygio ir invidualiaus pasiūlymo darbuotojui.

ATENA-SMART CARE, s.r.o.

Dirbkite su profesionalais, sėkmė nėra laiminga galimybė.
Padedame tūkstančiams žmonių rasti naują ir geresnį darbą darbo rinkoje.

Ieškote kvalifikuotų darbuotojų?
Mes esame tarptautinė įdarbinimo įmonė. Mūsų profesionalų komanda dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Mes esame unikalūs savo pačių sukurtos informacinės sistemos dėka.

Kūrybiškumas yra neatsiejama mūsų įdarbinimo proceso dalis. Dėka novatoriškų procesų ir metodų mes nuolat siekiame būti vienu žingsniu priekyje konkurencijos.