Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Slaugytoja/s, slaugytojo padėjėja/s, socialinis darbuotojas

1400-1600 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - VšĮ „Kielas“

Darbo pobūdis

Pagalba reikalinga 88 metų (150 cm / 55 kg) vienai gyvenančiai senolei. Senolė serga vidutine demencija, kuri pasireiškia užmaršumu, ne visai savarankiška. Pagalbinės priemonės yra roliatorius. Šiek tiek sutrikę rega ir klausa, naktinio darbo nėra. Reikia gaminti maistą, tvarkyti namus, skalbti, lyginti, apsipirkti. Jums suteikiama viena laisva diena per savaitę. Senolė gyvena name. Jums suteikiamas atskiras kambarys su WC, TV, internetu.

Reikalavimai

Vidutinės/geros vokiečių kalbos žinios, nuoširdumas, kantrybė, bendravimas.

Mes jums siūlome

nuo 1400,- EUR atskaičius mokesčius.

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. į rankas
CVB client

VšĮ „Kielas“

VŠĮ „KIELAS“ – tai inovatyvi ir naujoviška holistinės slaugos darbo organizacija, teikianti senjorams profesionalią pagalbą jų namuose.