Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Bolerada“

Slaugytoja (-tojas)

800-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Bolerada“

Darbo pobūdis

  • Darbo vieta - naujoje, modernioje medicinos klinikoje InnMed, Statybininkų g. 1A;
  • Klinika skirta specializuotoms ambulatorinėms ir ambulatorinės chirurgijos paslaugoms (3 lovos, be naktinio budėjimo), darbo laikas 8:00 iki 17:00 arba 17:00-20:00, pagal poreikį savaitgalį. Galimybė dirbti pilnu arba ne pilnu etatu, taip pat galimybė dirbti pagal valandinį užmokestį;
  • Rūpintis klinikos pacientais ir jų poreikiais, kuruoti ir koordinuoti apsilankymo procesą, teikti pacientams informaciją, komunikuoti gyvai, telefonu, pagal poreikį el.paštu;
  • Atlikti gydymo ir diagnostines procedūras, asistuoti gydytojams specialistams ginekologijos, proktologijos, urologijos, estetinės plastikos srityse, turint atitinkamą licenciją ir kvalifikaciją - dalyvauti operacijose;
  • Duomenų suvedimimas į kompiuterines medicinos programas, kitos med. dokumentacijos pildymas, tvarkingas dokumentacijos valdymas;
  • Medikamentų ir kitų med.priemonių užsakymas ir medikamentų sandelio valdymas, tyrimų užsakymas, tyrimų atsakymų valdymas;
  • Med.atliekų tvarkymo proceso valdymas;
  • Med. įrangos priežiūra, bendra patalpų švaros ir tvarkos priežiūra;
  • Kokybiška, maloni ir taktiška komunikacija su kolegomis ir pacientais.

Reikalavimai

  • Galiojanti bendrosios praktikos slaugytojos (-o) licencija arba/ir operacinės slaugytojos licencija, arba/ir slaugytojos anestezistės kvalifikacija;
  • Profesinė patirtis;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios žodžiu ir raštu, geros rusų kalbos žinios žodžius, privalumas anglų kalbos žinios žodžiu;
  • Naudojimosi kompiuteriu įgūdžiai;
  • Mandagumas, paslaugumas, dėmesingumas paciento poreikiams, puikūs bendravimo įgūdžiai, empatija;
  • Organizuotumas, atsakingumas, kruopštumas, gebėjimas prižiūrėti klinikos vidinių procesų tvarką.

Mes jums siūlome

  • Darbą naujoje, privačioje medicinos klinikoje, kurioje pagalvota apie darbuotojų komfortą;
  • Puikias darbo sąlygas, malonią atmosferą, mandagų bendravimą;
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą;
  • Laiku mokamą, konkurencingą, motyvuojantį atlyginimą;
  • Galimybę augti ir tobulėti profesinėje srityje.

Atlyginimas

800-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis priklauso nuo kandidatuojančio asmens turimos kvalifikacijos, darbo patirties, skiriamo darbui laiko, asmeninių gebėjimų.

Yra galimybė užimti vyr. slaugytojos (-o) poziciją. Taip pat yra galimybė derinti sąlygas, kalbėtis apie pageidaujamą atlyginimą.

InnMed – inovatyvi medicinos klinika – sukurta remiantis trisdešimties metų skirtingose pasaulio šalyse sukaupta patirtimi.

Mes įsitikinę, kad tik aukščiausias aptarnavimo lygmuo, derantis su šiuolaikiškiausiais metodais, užtikrina sėkmingą tikslo pasiekimą. Mūsų klinikos tikslas vienas – padėti savo pacientams pačiu komfortiškiausiu ir tinkamiausiu jiems metodu bei būdu.

Siekiame suburti stiprų profesionaliomis ir žmogiškomis sąvybėmis pasižymintį kolektyvą, kartu augti, tobulėti ir siekti iškeltų prasmingų tikslų.