Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Affordable Live-in Homecare

Slaugytojas/globėjas

1650-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Užsienis: Airija - Affordable Live-in Homecare

Darbo pobūdis

ALHomecare vėl vykdo atrankas ir ieško nuoširdžių, pozityvių, supratingų bei rūpestingų žmonių norinčių dirbti Airijoje Live-in pozicijoje (slaugyti senjorus jų pačių namuose).

Dėl Covid-19 yra papildomų sąlygų, kurios aptariamos pokalbio metu.

Jums reikės gyventi prižiūrimo asmens namuose (turėsite savo atskirą kambarį), apgyvendinimas ir maitinimas nemokamas, taip pat jokių komunalinių mokesčių.
Į jūsų pareigas įeina senjoro priežiūra, maisto gaminimas, lengvi namų ruošos darbai ir pan.

Reikalavimai darbuotojui

Gera šnekamoji anglų kalba.
Patirtis prižiūrint giminaitį arba profesionali patirtis slaugoje.
Vairuotojo pažymėjimas ir noras vairuoti Airijoje būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

  • Nemokamą, legalų įdarbinimą Airijoje pagal darbo sutartį.
  • Ilgalaikę darbo sutartį 6-9 mėn.
  • Gerą atlyginimą 1650 € - 2500 € (bruto) mokamą vieną kartą per mėnesį (alga priklauso nuo patirties ir anglų kalbos žinių).
  • Nemokamą apgyvendinimą (nuosavas kambarys prižiūrimojo asmens namuose), maitinimą, interneto prieigą.
  • Apmokamą skrydį į Airiją. Pinigai grąžinami pirmojo darbo mėnesio pabaigoje.
  • 35 - 48 valandų darbo savaitę.
  • Apmokamus viršvalandžius - 12,00 €/h.
  • 20 dienų apmokamų kasmetinių atostogų.
  • Išeigin4s mažiausiai vieną kartą per savaitę.
  • Dvigubas apmokėjimas už darbą švenčių dienomis.
  • Pagalbą lietuviškai, rusiškai ir angliškai kalbančio koordinatoriaus.
  • Nemokami kvalifikacijos kėlimo kursai internetu (anglų kalba).
  • Pakartotinas įdarbinimas sutarčiai pasibaigus.
  • 200 eurų premiją jei rekomenduojate mūsų agentūrą kitiems slaugytojams. Rekomenduojmas asmuo turi praeiti atranką ir atidirbti min. 3 mėn.
  • Galimybę susisiekti su slaugėmis, kuriuos jau dirba su mumis ir gauti papildomą informaciją apie mūsų agentūrą ir darbo pobūdį.

Atlyginimas

1650-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ALHomecare kur žmonės padeda žmonėms

ALHomecare yra Airijoje registruota įdarbinimo agentūra, veikianti kaip tarpininkas tarp slaugytojų ES šalyse ir Airijos šeimų.
Esame rinkoje nuo 2013 m. Per šį laikotarpį padėjome rasti darbą daugeliui žmonių, kuriems dėl amžiaus buvo sunku rasti darbą savo šalyje, savo ruožtu Airijos šeimoms padėjome surasti nuoširdžius, rūpestingus, kvalifikuotus slaugytojus.

Siūlome darbą senjorų priežiūroje Airijoje su nemokamu apgyvendinimu ir maitinimu prižiūrimojo asmens namuose. Darbas tik su vienu senjoru.

Šiuo metu per mūsų agentūrą dirba daugiau nei 70 žmonių - tai senjorų globėjai, kompanjonai, slaugės - įskaitant ir kvalifikuotus slaugytojus.
Atidžiai parenkame darbo pasiūlymus atsižvelgiant į slaugytojų ir klientų pageidavimus, kad tiek slaugytojos, tiek prižiūrimieji senjorai gautų kuo daugiau pasitenkinimo ir abipusės naudos iš šio bendradarbiavimo.
Per visą darbo laikotarpį mūsų agentūra palaiko ryšį su slaugytojomis, padeda ir remia jas visuose bendradarbiavimo etapuose, pradedant nuo įdarbinimo iki darbo pabaigos. Slaugės turi galimybę bendrauti su lietuviškai, rusiškai ir angliškai kalbančiu koordinatoriumi.