Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Všį „Senjorų Eldoradas“
More about company »

Slaugytojo padėjėja (-as) - soc. darbuotojo padėjėja (-as)

Nuo 920 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Šilutė, Klaipėda - Všį „Senjorų Eldoradas“

Darbo pobūdis

Privatūs senjorų globos namai "Senjorų Eldoradas" ieško slaugytojų padėjėjų/soc.darbuotojų padėjėjų.

Darbo pobūdis:
  • Visapusiška senyvo amžiaus asmenų bei asmenų su negalia priežiūra.
  • Asmens higienos priežiūra;
  • Bendravimas su senjorais, pagalba gyventojų užimtumo organizavime;
  • Pragulų prevencija;
  • Nustatytų vidinių taisyklių, procedūrų, higienos normų vykdymas;
  • Dokumentų susijusių su asmens higienos priežiūra bei sveikata pildymas;

Reikalavimai

  • Slaugytojo padėjėjo arba socialinio darbuotojo padėjėjo išsilavinimas būtų privalumas. Neturint jo, praktines žinias suteikiame darbo vietoje, teorines žinias įgysite mokymo įstaigoje.
  • Bendravimas, gebėjimas pastebėti bei įsiklausyti į gyventojų negalavimus ir poreikius;
  • Greita orientacija, atsakingumas, darbštumas, kruopštumas, sąžiningumas;
  • Mokėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Malonus bendravimo būdas (su Senjorų Eldorado gyventojais kaip su pagarbiais klientais).

Mes jums siūlome

Patrauklų atlyginimą;
Lankstų darbo grafiką;
Maitinimą 3 kartus per dieną;
Nakvynės galimybę;
Malonų įsidirbusį kolektyvą;
Nuostabią aplinką gamtoje ant ežero kranto.

Kita informacija:
Darbas visu etatu slenkančiu grafiku privačiuose senjorų globos namuose "Senjorų Eldoradas" Žemaičių Naumiestyje.

Atlyginimas

Nuo 920 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Privatūs senelių namai „Senjorų Eldoradas“ – vieni gražiausių ir prestižiškiausių globos namų Lietuvoje. Įmonė įsteigta ir valdoma Giedraičių šeimos nuo 2007 metų. Įsikūrę atokiame gamtos kampelyje ant tvenkinio kranto, „Senjorų Eldoradas“ – tai vieta garbaus amžiaus žmonėms gyventi ir kurti bendraamžių tarpe, nesirūpinant dėl kasdieninių rūpesčių.

Informacija apie Všį „Senjorų Eldoradas“
985 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 715 €
25% uždirba 715-950 €
25% uždirba 950-1042 €
25% uždirba nuo 1042 €
Vadovas: Laimutė Danutė Giedraitienė