Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Hila

Slaugytojo padėjėjas (-a) darbui operacinėje

1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Hila

Darbo pobūdis

  • Asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas pagal slaugytojo padėjėjo medicinos normą;
  • Darbas operacinėje;
  • Pagalba operacinės komandai įvairių operacijų metu;
  • Operacinės priežiūra ir higienos reikalavimų užtikrinimas;
  • Medicininių atliekų tvarkymas;
  • Su darbu susijusių dokumentų pildymas;
  • Bendradarbiavimas su gydytojais, slaugos ir kitais asmens sveikatos priežiūros specialistais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilavinimas: turėti slaugytojo padėjėjo kvalifikaciją įrodantį dokumentą (gali būti sveikatos fakulteto studentas(-ė));
  • Slaugytojo pažymėjimo turėjimas - privalumas;
  • Gebėti korektiškai, pagarbiai bendrauti su įmonės pacientais, klientais, darbuotojais, bendradarbiauti, dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

  • Perspektyvų darbą aukštos reputacijos įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas ir puikų mikroklimatą;
  • Nuolatinius mokymus, kurie užtikrina asmeninį tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą ir galimybę realizuoti savo tikslus;
  • Nuolaidų programą įmonės teikiamoms paslaugoms.

Atlyginimas

1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Hila

Hila

Nuo 1994 metų sėkmingai rinkoje veikianti viena didžiausių medicininių paslaugų įmonė.
informacija apie Hila
3143 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
574
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1256 €
25% uždirba 1256-2074 €
25% uždirba 2074-3267 €
25% uždirba nuo 3267 €