Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Altamedica

Individualios priežiūros darbuotojas (-a)

8,54 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - Altamedica

Darbo pobūdis

  • Puiki darbo vieta virš 20 metų sėkmingai veikiančioje Altamedica klinikų grupėje;
  • Asmenų globojimas jų pačių namuose pilną darbo dieną (Kauno mieste ir Kauno rajone);
  • Pagalba buityje ir integracija į visuomeninį gyvenimą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Kvalifikacija;
  • Sėkminga profesinė darbo patirtis;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Mokėjimas išklausyti ir suprasti globojamą asmenį, būti paslaugiam ir kantriam.

Įmonė siūlo

Motyvuojantį atlygį ir socialines garantijas;
Lankstų darbo grafiką, kurį galite pritaikyti prie savo planų.

Atlyginimas

8,54 €/val. neatskaičius mokesčių
Altamedica

Altamedica

Altamedica dienos socialinės globos paslaugos tikslas – teikti kompleksinę, nuolatinę specialistų priežiūros reikalaujančią pagalbą dienos metu asmens namuose.
informacija apie Altamedica
2288 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
229
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1386 €
25% uždirba 1386-1984 €
25% uždirba 1984-2682 €
25% uždirba nuo 2682 €