Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Slaugytojos padėjėja (-as) - valytoja (-as)

1000-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Vilnius - UAB“ Naujas regėjimas”

Darbo pobūdis

·Palydėti pacientus;
·Dalyvauti patalpų ir jose esančių daiktų bei įrangos valyme;
·Darbas pagal iš anksto sudarytą grafiką.

Reikalavimai darbuotojui

· Kvalifikacinis slaugytojo padėjėjo pažymėjimas;
· Mokėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
· Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas, kruopštumas;
· Darbo patirtis-privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas
· Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą.
· Laiku mokamą atlyginimą.
· Geras darbo sąlygas.
· Apmokymus.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedų sistema, darbo sąlygos ir atlygis aptariama su kandidatu individualiai pokalbio metu.
CVB client

UAB“ Naujas regėjimas”

Mūsų įmonių tinklas, tai daugiau kaip 150-ies profesionalų kolektyvas, dirbantis Lietuvoje , Baltarusijoje ir Ukrainoje. Per savo darbo metus jį pelnė patikimos įstaigos, teikiančios aukščiausio lygio oftalmologinę pagalbą, reputaciją.