Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Diaverum klinikos“
More about company »

Slaugytojos padėjėja (-as) Vilnius

Vilnius - UAB „Diaverum klinikos“

Darbo pobūdis

Savarankiškai arba vadovaujant slaugytojai, slaugyti pacientus;
Padėti pacientams judėti , palydėti ar nuvežti iki transporto priemonės;
Kloti pacientų lovas, keisti patalynę;
Išdalinti maistą, padėti pacientams pavalgyti;
Dalyvauti patalpų ir jose esančių daiktų bei įrangos valyme;
Darbas pagal iš anksto sudarytą grafiką;
Klinikos adresas: Mindaugo g. 23, Vilnius.

Reikalavimai

Kvalifikacinis slaugytojo padėjėjo pažymėjimas;
Geri bendravimo įgūdžiai, atsakingumas;
Darbo patirtis – privalumas.

Mes jums siūlome

Galimybę mokytis ir tobulėti;
Draugišką ir palaikančią darbo aplinką;
Socialines garantijas;
Galimybę derinti darbo grafiką.

Prieš pradedant darbą, Jums suteiksime visapusišką profesionalų mokymą.

Diaverum – tai viena didžiausių nepriklausomų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų pasaulyje.

Mūsų kompanijos vertybės – kompetencija, įkvėpimas, atsidavimas – leidžia mums nuolat tobulėti, teikiant paslaugas, užtikrinančias geriausią gydymą ir kokybę mūsų pacientams.

Diaverum turi klinikas 20-yje šalių, kuriose dirba daugiau nei motyvuotų darbuotojų ir pacientų