Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė“

Slaugytojos padėjėjas (-a)

Nuo 490 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė“

Darbo pobūdis

  • prižiūrėti ir slaugyti pacientus savarankiškai arba vadovaujant slaugos specialistui (vadovaujantis slaugytojo padėjėjo norma);
  • įvertinti paciento higieninę būklę ir pagal poreikį, saugiai atlikti kūno higienos priežiūros veiksmus, ugdyti higieninius įgūdžius;
  • dalyvauti pacientų maitinime, išdalinti maistą, surinkti ir plauti indus;
  • esant poreikiui, lydėti pacientus pasivaikščiojimo metu;
  • valyti ir dezinfekuoti aplinkos daiktų, įrenginių paviršius, patalpas;
  • teikti pagalbą kituose skyriuose savo kompetencijos ribose.

Reikalavimai

  • turėti slaugytojo padėjėjo kvalifikaciją ir pažymėjimą;
  • dėmesingumas ir paslaugumas pacientams;
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • gebėjimas intensyviai dirbti, atsakingumas;
  • mokėti valstybinę kalbą (arba turėti pirmąją valstybinės kalbos mokėjimo kategoriją).

Mes jums siūlome

  • galimybę dirbti didžiausioje ir iniciatyviausioje Lietuvoje psichiatrijos įstaigoje;
  • visas socialines garantijas;
  • galimybę kelti kvalifikaciją ir įgyti naujas kompetencijas.

Atlyginimas

Nuo 490 €/mėn. į rankas

Viešoji įstaiga Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė (RVPL) yra specializuota psichikos sveikatos priežiūros įstaiga, kurioje teikiama psichiatrinė pagalba: diagnozuojami ir gydomi psichikos sutrikimai, taikomos profilaktikos priemonės siekiant išvengti atkryčių, teikiama visokeriopa pagalba, padedanti pacientams prisitaikyti visuomenėje.