Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Hirexo"
More about company »

Smėliuotojas (-a) Olandijoje

1760–2560 Eur
Užsienis: Olandija - UAB "Hirexo"

Darbo pobūdis

  • metalo konstrukcijų paruošimas dažymui;
  • tinkamos smėliavimo technologijos parinkimas.

Darbo grafikas
  • 5 darbo dienos;
  • 40 val per savaitę.

Darbo užmokestis
  • valandinis;
  • 11-16 EUR/val. priklausomai nuo turimos darbo patirties ir įgūdžių;
  • galimybė dirbti papildomai apmokamus viršvalandžius.

Darbo vieta
  • Olandija.

Reikalavimai

  • patirtis dirbant šį darbą nuo 2 metų;
  • techninis išsilavinimas;
  • geros anglų arba vokiečių kalbos žinios;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

  • komfortiškas apgyvendinimo sąlygas kaina 75EUR/savaitė viskas įskaičiuota – internetas, privatus kambarys, valymo paslaugos.
  • nuolatinį darbą stabilioje Olandijos įmonėje;
  • visas socialines garantijas;
  • galimybę mokytis ir tobulėti.

Atlyginimas

1760–2560 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Mes – „Hirexo“, įdarbinimo agentūra, padedanti įvairių sričių specialistams, kvalifikuotiems ar nekvalifikuotiems darbuotojams rasti jų ieškantį darbdavį tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.
MISIJA
Savų siekių turi tiek darbuotojai, tiek darbdaviai, todėl esame partneris, kuris užtikrina, kad abi pusės rastų saugumą: darbuotojas finansinį, socialinį ir psichologinį, darbdavys – savalaikį ir kokybišką paslaugų atlikimą