SMT linijos operatorius (-ė)

1200-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „8Devices“

Darbo aprašymas

  • SMT linijos parametrų stebėjimas ir tikrinimas
  • SMT linijos paruošimas gamybai
  • Procesų parametrų keitimas savo atsakomybių ribose
  • Gamybinės įrangos techninės būklės stebėjimas ir nesudėtingų gedimų šalinimas
  • Gaminamų gaminių kokybės užtikrinimas pagal nustatytus standartus
  • Susijusios gamybinės dokumentacijos pildymas
  • Darbas dvejomis pamainomis I-V (rytinė, vakarinė - keičiantis kas savaitę)

Mūsų reikalavimai Jums

  • Išsilavinimas inžinerinėje srityje: universitetinis / profesinis / koleginis (gali būti esamas arba kątik studijas baigęs studentas)
  • Elektronikos komponentų ir/ar gamybos žinios
  • Darbo patirtis elektronikos gamybos srityje būtų privalumas
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Anglų kalbos žinios (privalumas)
  • Papildomos svarbios asmeninės savybės: darbštumas, atsakingumas, noras mokytis
  • Puikūs komandinio darbo įgūdžiai

Ką mes siūlome?

  • Įdomų darbą sparčiai besiplečiančioje elektronikos gamybos įmonėje
  • Profesionalius apmokymus
  • Papildomą sveikatos draudimą
  • Papildomas apmokomas atostogų dienas (5 per metus)
  • Galimybę dalyvauti III pakopos pensijų kaupime
  • Profesinį tobulėjimą įmonės viduje
  • Metinius įmonės vakarėlius
  • Itin draugišką, augantį kolektyvą
  • Nemokamą kavą bei užkandžius

Atlyginimas

1200-2500 EUR (neatskaičius mokesčių)
Atlygis priklauso nuo kandidato atitikimo keliamiems kompetencijų ir patirties reikalavimams.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „8Devices“

UAB "8devices" - viena inovatyviausių Lietuvos įmonių, kurianti ir gaminanti Wi-Fi technologijas. Mūsų klientai - didžiausios pasaulio aviacijos, auto industrijos, pramonės kompanijos. Mūsų gamybos patalpos yra įsikūrusios Liepkalnyje, Žirnių g. Augame ir kviečiame prisijungti naują kolegą į mūsų gamybos komandą!
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „8Devices“
2922 €
Vid. atlyginimas bruto
(92% didesnis už LT vidurkį)
99
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1612 €
25% uždirba 1612-2700 €
25% uždirba 2700-3873 €
25% uždirba nuo 3873 €