Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Smulkaus ir vidutinio verslo klientų asistentas (-ė), Kaune

1100-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

„Citadele“ banko misija - modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių žmonėms ir verslui visose Baltijos šalyse. Siekiame tapti šio regiono bankininkystės lyderiais. Greta klasikinių bankininkystės produktų „Citadele“ bankas savo klientams siūlo ir įvairias paslaugas, pagrįstas naujos kartos finansinėmis technologijomis, įskaitant modernią mobiliąją programėlę, bekontakčius ir momentinius mokėjimus.

Šiuo metu savo komandai ieškome Smulkaus ir vidutinio verslo klientų asistento (-ės).

Atsakomybės:
 Kredito gavėjų bylų administravimas;
 Su kreditų išdavimu susijusių dokumentų ruošimas ir tvarkymas;
 Įmonių finansinė analizė ir medžiagos kredito komitetui teikimas;
 Banko paslaugų pasiūlymų klientams ruošimas;
 Kitų verslo vadybininko pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai:
 Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas greitai įsisavinti žinias bei priimti sprendimus;
 Pozityvumas, iniciatyvumas, atvirumas naujovėms;
 Gebėjimas dirbti savarankiškai ir prisitaikyti prie dinamiškos aplinkos;
 Anglų kalbos žinios būtų privalumas.

Mes siūlome:
 Darbą įvairiapusiškai augančioje kompanijoje, profesionalioje, į rezultatą orientuotoje komandoje, su kompetentingais bei šiuolaikiško požiūrio vadovais;
 Galimybę realizuoti žinias apie ekonomiką ir finansus;
 Galimybę suprasti kaip kuriasi ir auga verslas ne tik Lietuvoje;
 Lankstų darbo grafiką;
 Darbo užmokestį neatskaičius mokesčių nuo 1100 Eur iki 1500 Eur (konkretus darbo užmokestis pasirinktam kandidatui bus siūlomas atsižvelgiant į jo kompetenciją bei patirtį).

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Citadele banka" Lietuvos filialas - tarptautinė organizacija, siekianti tapti savo srities lydere Baltijos šalyse, teikti inovatyvias finansines paslaugas bei produktus, kurie klientams suteikia papildomą vertę.
informacija apie AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas
2676 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
232
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1547 €
25% uždirba 1547-2276 €
25% uždirba 2276-3398 €
25% uždirba nuo 3398 €