Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DPD Lietuva“

SMULKAUS VERSLO KLIENTŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 1150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „DPD Lietuva“
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
Tarp TOP 20 Lietuvoje

Darbo pobūdis

Parduosi DPD Lietuva paslaugas telefonu;
Aktyviai ieškosi naujų klientų;
Palaikysi santykius su esamais klientais ir vystysi papildomus pardavimus;
Telefonu ir el.paštu konsultuosi klientus ir teiksi informaciją.

Reikalavimai

Aukštojo arba aukštesniojo išsilavinimo;
Sėkmingos darbo patirties pardavimuose (pardavimas telefonu—privalumas);
Motyvacijos dirbti aktyvių pardavimų srityje;
Orientacijos į rezultatą, aktyvumo, veržlumo;
Labai gerų bendravimo įgūdžių;
Gerų anglų kalbos žinių;
Kompiuterinio raštingumo.

Mes jums siūlome

Komandą, kurios niekas nesustabdys;
Vietą, kur svarbu kiekvienas;
Greitkelį tavo augimui.

Atlyginimas

Nuo 1150 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “DPD Lietuva” () – sėkmingai veikianti tarptautinė smulkių siuntų pervežimo įmonė, besiorientuojanti į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą, vertinanti kompetentingus, motyvuotus, iniciatyvius, atsakingus ir nuolat siekiančius tobulėti darbuotojus.
informacija apie UAB „DPD Lietuva“
368
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.