Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Ambitor Solutions“

Social Media paslaugų pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Online interview
Darbas namuose - MB „Ambitor Solutions“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška B2B segmente;
  • Santykių su esamais klientais palaikymas;
  • Pardavimų tikslų siekimas ir įgyvendinimas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas ir teikimas;

Reikalavimai

  • Būtinas INSTAGRAM platformos išmanymas;
  • Suvokimas, kaip veikia ir kokią naudą verslui duoda Social
Media
  • Turite patirties pardavimų srityje;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai
  • Savimotyvacija;

Teiksime Jums pirmenybę, jeigu:
  • Turite sėkmingos patirties B2B segmente;
  • Mokate anglų kalbą (B2)(žodžiu ir raštu).

Mes jums siūlome

  • Nemokamas profesinės kompetencijos tobulinimas (Serminarai, mokymai)
  • Vienus geriausių komisinių už pardavimus

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas tiesiogiai priklauso nuo pardavimų

Teikiame Social Media sprendimus, inovatyviu norinčiam tapti verslui.